faq

FAQ

Dlaczego czas realizacji przesyłki to do 7 dni roboczych ?


Jest to spowodowane, dość długim procesem obróbi postprodukcyjnej, w której przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, tak by Twoja czaszka spełniania wszystkie wymagane kryteria dokładności. W praktyce, wysyłamy ją tak szybko jak to możliwe. Przeważnie czas realizacji to 3-5 dni roboczych.
Czy oferujecie zniżki dla studentów ?


Wszystkie aktualne promocje znajdziesz na naszych social mediach. Zaobserwuj nas by niczego nie przegapić.
Jak czaszka Sculo 3D pomoże mi w nauce anatomii ?


Zdecydowana większość studnentów, uważa, że najtrudniejszym przedmiotem na I roku studiów jest anatomia. A najtrudniejszym zagadnieniem jest właśnie, czaszka. Jest to spowodowane, ogromną ilością szczegółów, kanałów, szczelin i innych szczegółów. Nasza czaszka pozwoli Ci zobaczyć je wszystkie w zaciszu swojego domu. Możesz je zobaczyć i dotknąć, co niezwykle mocno usprawnia proces zapamiętywania. Dzięki czemu nauka antomii jest znacznie przyjemniejsza i prostsza.
Z jakiego materiału wykonana jest czaszka?


Czaszka wykonana jest z popularnego rodzaju plastiku ABS. Jest on między innymi wykorzystywany do produkcji klocków LEGO
Czy model czaszki jest wystarczająco szczegółowy?


Nasz model został stworzony na podstawie setek analiz prawdziwych czaszek, zdjęć radiologicznych i atlasów tak by dostarczyć studentom model wystarczający by zdać anatomię nawet u najbardziej wymagających wykładowców. Dokładność naszej czaszki została potwierdzona przez środowisko akademickie, profesorów, lekarzy i studentów.